Предмет: Физика,
автор: Soolara
МЕГА СРОЧНО!!
З якою частотою ніжки камертона, якщо довжина випущеної ними звукової хвилі дорівнює 75см? Вважайте що швидкість поширення звуку в повітрі 300 м/с.
Приложения:

Soolara:
300
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
L = 34
v = 340 м/с
L = v*T
T = 1/n
L= v/n
n = v/L
n = 340/34 = 10 Гц.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Nikita98dr
Предмет: Математика,
автор: Солнце156978609
Предмет: Математика,
автор: pashaaliev200
Предмет: Математика,
автор: black95
Предмет: Математика,
автор: alyakolomoets