Предмет: Физика, автор: ryzhenko2007

Потяг довжиною 400 м проїжджає через міст за 1 хвилину. Яка довжина
мосту , якщо швидкість потягу 20м/с ?​

Ответы

Автор ответа: ilyasg294
2

Ответ:

= V*t = 20*60 = 1200 м

Из них 400 м - поезд, 1200-400 = 800 м -

длина моста.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: д77777799