Предмет: Физика,
автор: anzhelaka22
Допоможіть будь ласка!!!
Частинка, яка має заряд q=2×10*-8 Кл, рухається в однорідному магнітному полі зі шкидкістю v=4×10*4 м/с. Чому дорівнює сила Лоренца, яка діє на частинку, якщо індукція поля В=3×10*-5 Тл, а кут альфа між векторами v і В дорівнює альфа=30?
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
3
F=Bqv sinα
F=3*10^-5 * 2*10^-8 * 4*10^4 * 0,5=12*10^-9 (H)
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: dimakras35
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Химия,
автор: rykt
Предмет: История,
автор: IliaKrid
Предмет: Биология,
автор: Valeria11120