Предмет: Математика, автор: Elizakad

 5 класс задача До обіду в кіоску продали яблук на 90 грн., а після обіду було продано - на 126 грн., причому після обіду було продано на 6 кг. більше, ніж до обіду. Скільки кілогрмів яблук продали до обіду і скільки після обіду?   Решите плиз по действиям   

Ответы

Автор ответа: Аноним
0
126-90=36 грн - більше після обіду
36:6=6 грн - ціна за 1 кг
90:6=15 кг - до обіду
126:6=21 кг - після обіду
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Аноним