Предмет: Физика,
автор: polinatishenko777
ккд теплового двигуна становить 20%. яку потужність розвиває двигун якщо за 50 с він витрачає 2,5 кг бензину
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
КПД = 20%; η = 0,20
t = 20 с
m = 2,5 кг
q = 46·10⁶ Дж/кг - удельная теплота сгорания бензина
______________
N - ?
1)
Сжигаем бензин:
Q = q·m = 46·10⁶·2,5 = 115·10⁶ Дж
2)
Работа двигателя:
A = N·t = 50·N Дж
3)
η = A / Q
0,20 = 50·N / 115·10⁶
N = 0,20·115·10⁶ / 50 = 460 000 Вт или 460 кВт
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: varyasolomonov
Предмет: Алгебра,
автор: халимбек
Предмет: Обществознание,
автор: karisha1234
Предмет: Алгебра,
автор: andruha8
Предмет: Алгебра,
автор: Dzzesa