Предмет: Химия,
автор: nm0459649
яку масу має 28л Ne?допоможіть будь ласочка терміново
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
m(Ne) = 25 г
Объяснение:
Дано :
V(Ne) = 28 л
Найти :
m(Ne) - ?
1) n(Ne) = V/Vm
Vm = 22.4 л/моль
n(Ne) = 28 л/ 22,4 л/моль = 1,25 моль
n(Ne) = 1,25 моль
2)m(Ne) = n*M
M(Ne) = 20 г/моль
m(Ne) = 1,25 моль * 20 г/моль = 25 г
m(Ne) = 25 г
Ответ : m(Ne) = 25 г
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: vlad98virus
Предмет: Химия,
автор: milanakokoeva11
Предмет: Физика,
автор: Настик13
Предмет: Литература,
автор: Kote4ka
Предмет: Математика,
автор: muslimdaurov4