Предмет: Химия, автор: alinakuklishin123

обчислити і скажіть масову частку оксигег А у сполука SiO2​


anastasiamysiak: Mr ( SiO2)= 28+16*2=60

Ответы

Автор ответа: anastasiamysiak
0

Mr ( SiO2)= 28+16*2=60

w (O) = 16*2/60= 0.53

w (O) = 53%

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: dima9789