Предмет: Физика, автор: viola5868

Газ об'ємом 6м кубічних під тиском 2*10 в степені 5па. яка робота виконана під час ізобарвного нагрівання від 285 к до 360к​

Ответы

Автор ответа: fatt52
1

Ответ:

3,2*10^5 Дж

Объяснение:

V1=6 м³    p=2*10^5 Па    T1=285 K     T2=360 K       A=?

===

p=const

V1/T1=V2/T2

V2=V1*T2/T1=6*360/285=7.6 м³

A=p*(V2-V1)=2*10^5*(7.6-6)=3.2*10^5 Дж

=============================


arina271997: Помогите пожалуйста с заданием https://znanija.com/task/39810438
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: akula174
Предмет: Физика, автор: Kostya1234512345