Предмет: Химия,
автор: rekiro8
ДАЮ 15 БАЛЛОВ! Під час згоряння вуглеводню кількістю речовини 0,05 моль утворили-
ся вуглекислий газ та вода масами 11 г та 5,4 г відповідно. Установіть
молекулярну формулу вуглеводню
Ответы
Автор ответа:
27
Відповідь:
СxHy+O2=CO2+H2O
M(CO2)=44г/моль
M(H2O)=18г/моль
n(CO2)=11/44=0,25моль
n(H2O=5,4/18=0,3моль
nСхНу:nСО2:nН2О=0,05:0,25:0,3=1:5:6
СxHy+O2=5CO2+6H2O
С5Н12-пентан
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: цуценя
Предмет: Русский язык,
автор: rysaeva95
Предмет: Русский язык,
автор: armchair
Предмет: Информатика,
автор: hellen4
Предмет: Биология,
автор: Спящаякрасавицамария