Предмет: Физика, автор: dkovalchuk38

Куля масою 1 кг котиться по горизонтальній площині зі швидкістю 4 м/с. Знайти
кінетичну енергію кулі.


oleg000000000001: ...
toxabig1999: напишите в личку!

Ответы

Автор ответа: oleg000000000001
0

Відповідь:

E= 8 Дж

Пояснення:

E= 16/2= 8 Дж

Приложения:
Автор ответа: zombiecsgo228
0

Ответ:

E= 8 Дж  

E= 16/2= 8 Дж

Объяснение:

Похожие вопросы