Предмет: Физика, автор: apelsinkawow

Кулька масою т = 200 г підвішена на пружині i коливається з частотою  = 5 Гц. Визначити коефіцієнт
жорсткості пружини.

Ответы

Автор ответа: oleg000000000001
1

Відповідь:

k≈0,3155 н/м

Пояснення:

T=2π√(m/k)

5=6,28√(0,2/k)

0,63≈0,2/k

k≈0,2/0,63

k≈0,3155 н/м

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Даринэ11