Предмет: Физика,
автор: Vladik121201
При падінні тіла з висоти 2 м сила тяжіння здійснила роботу в 12 Дж . Чому дорівніє маса тіла ?
Ответы
Автор ответа:
0
A=m*g*h
m=A/(g*h)
m=12/(10*2)=0,6 кг
Ответ :m=0,6 кг
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Mordi
Предмет: Русский язык,
автор: revfka
Предмет: Русский язык,
автор: валиран
Предмет: Физика,
автор: aqsiusha
Предмет: Алгебра,
автор: linarolkow8itb