Предмет: Физика,
автор: volk11630
визначити силу струму в резисторі якщо напруга на його кінцях 4 B, а опір резистора 2,5кOm
Ответы
Автор ответа:
0
U = 4 B
R = 2,5 кОм = 2500 Ом


A = 1,6 мА
R = 2,5 кОм = 2500 Ом
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: miras0607b
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Физкультура и спорт,
автор: maximkakunenko
Предмет: История,
автор: JuliaKolyvanova