Предмет: Химия,
автор: katyatc
Виведіть молекулярну формулу вуглеводню, який містить 92,3% карбону. Відносна молекулярна маса вуглеводню дорівнює 26.
Ответы
Автор ответа:
9
W(C) = 92.3 %
W(H) = 100 - 92.3 = 7.7%
Mr(CxHy) = 26
CxHy - ?
Ar(C) = 0.923 * 26 = 23.99 = 24
Ar(H) = 0.077 * 26 = 2 (или можно 26-24=2)
n - кол-во атомов
n(C) = 24 : 12 = 2
n(H) = 2:1 = 2
C2H2 - ацетилен
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: simovonyuk
Предмет: Русский язык,
автор: ЭппэлУайт
Предмет: Английский язык,
автор: morozovanastya
Предмет: Математика,
автор: aa5387052oud1lz
Предмет: История,
автор: IgorSchool28