Предмет: Физика, автор: Roman157853

За час t=10 тіло пройшло шлях l=18м, при цьому його швидкість збільшилась у n=5 разів. Вважаючи рух рівнопрескореним визначте прескорення тіла.

Ответы

Автор ответа: Аноним
13

Дано: t=10 c; S=18 м; V=5Vo; a - ?

--------------------------------------------------

S=(V² - Vo²)/2a

2aS=(5Vo)² - Vo²=24Vo²

a=24*Vo²/2S=24*Vo²/36=2/3 * Vo²

a=(5Vo - Vo)/10=0,4 Vo

2/3 Vo²=2/5 Vo

Vo/3=1/5

Vo=0,6 м/с

а=0,6 * 0,4=0,24 м/с²

------------------------------------

Проверим

S=Vo*t + at²/2=

= 0,6 * 10 + 0,24*100/2=

6 + 12=18 м.

Ответ: 0,24 м/с².

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Serega782