Предмет: Математика,
автор: ksenia372528
3. Розв'яжи задачу.
Батько купив 0,6 кг яблук по 20,5 грн за кілограм, 0,5 кг мандаринів
По 35 грн за кілограм та 1,2 кг бананів по 23,7 грн за кілограм. Скільки
решти він має отримати з 500 грн?
Ответы
Автор ответа:
1
0,6*20,5=12,3(грн.)-яблука
0,5*35=15,5(грн.)-мандарини
1,2*23,7=28,44(грн.)-банани
500-(12,3+15,5+28,44)=500-56,24=443,76(грн.)-решта
0,5*35=15,5(грн.)-мандарини
1,2*23,7=28,44(грн.)-банани
500-(12,3+15,5+28,44)=500-56,24=443,76(грн.)-решта
artemib08:
спасибо!
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: vovavlasov2014
Предмет: Английский язык,
автор: elinalomakina
Предмет: Русский язык,
автор: сендвич
Предмет: Алгебра,
автор: кот62
Предмет: Математика,
автор: Аноним