Предмет: Химия,
автор: sofiyakost18
Лёгкое задание, дам 15 баллов, подскажите пожалуйста Знайти масу води, яку потрібно додати до 15г цукру, щоб одержати 20-ти% розчин
Ответы
Автор ответа:
3
Відповідь: 60 г
Дано:
m(цукор) = 15 г
ω(цукор) = 20% або 0,2
Знайти:
m(Н₂О) - ?
Розв'язок:
З формули
ω = m(цукор)/m(p.цукор) знаходимо масу розчину цукру:
m(p.цукор) = m(цукор)/ω = 15 г/0,2 = 75 г
Знаходимо масу води:
m(H₂O) = m(p.цукор) - m(цукор) = 75 г - 15 г = 60 г
Відповідь: 60 г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: adykulov85
Предмет: Русский язык,
автор: Арсель
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: gasem84
Предмет: Алгебра,
автор: СлаваSLOVO
Предмет: Алгебра,
автор: klimenkol21