Предмет: Химия,
автор: m8j56sw75f
Мама для приготування розсолу взяла 50 г оцтової кислоти і 200г води . А син взяв 60г оцтової кислоти і 180г води . У кого з них розчин буде кислішим
Ответы
Автор ответа:
2
У сына, так як у нього концентрация кислоти більше ніж у мами:
W(CH3-COOH) = m(CH3-COOH) / m(розчину)
m 1(розчину)= 50 + 200= 250
W 1 (CH3-COOH) = 50/250 = 0,2 або 20%
m 2(розчину) = 60 + 180 = 240
W 2 ( CH3-COOH) = 60 / 240 = 0,25 або 25%
W(CH3-COOH) = m(CH3-COOH) / m(розчину)
m 1(розчину)= 50 + 200= 250
W 1 (CH3-COOH) = 50/250 = 0,2 або 20%
m 2(розчину) = 60 + 180 = 240
W 2 ( CH3-COOH) = 60 / 240 = 0,25 або 25%
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Sandroshkaro
Предмет: Українська мова,
автор: Frozen15
Предмет: Английский язык,
автор: tatyanatrifono
Предмет: История,
автор: nikihshs
Предмет: Алгебра,
автор: hometown