Предмет: Физика,
автор: ddemina81
Після закипання в каструлі виявилося на 200г мень ше води, ніж на початку нагрівання. Яку кількість теплоти отримала вода в каструлі, якщо початковий о об'єм води дорівнював 2 л, а початкова температу- ра становила 15°С?
Ответы
Автор ответа:
34
Ответ:
Объяснение:
1)
Начальная масса воды в кастрюле:
m = ρ·V = 1000·2·10⁻³ = 2 кг
2)
Нагреваем воду до кипения:
Q₁ = c·m· (100° - t₁) = 4200·2·(100 - 15) = 714 кДж
3)
Испаряем воду:
Q₂ = m₂·r = 0,2·22,6·10⁵ = 452 кДж
4)
Суммируем:
Q = Q₁ + Q₂ = 714 + 452 ≈ 1 170 кДж
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: alinaahpanova
Предмет: Русский язык,
автор: DNecvetaev85
Предмет: Русский язык,
автор: el7835
Предмет: Математика,
автор: крут69