Предмет: Физика, автор: ryzikova2209

Період піврозпаду радіоактивного ізотопу Міді дорівнює 10 хв. Яка частина початкової кількості радіоактивної Міді розпадеться за 30 хвилин?

Ответы

Автор ответа: Not1me
17

Ответ:

Розпадеться 87,5% міді

Объяснение:

Через 10 хвилин залишиться лише 50%, ще через 10 хв. половина від 50% отже 25%, ще раз через 10хв (10+10+10=30 хв) залишиться половина від 25% (переводимо відсоток у дріб: 25%=0,25 та ділимо на 2) 0,125 або 12,5%. Віднімемо це від 100% отримаємо 87,5% (100-12,5=87,5)

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: batytmakazazaza
Предмет: Русский язык, автор: Leradanish