Предмет: Физика,
автор: marynagolovko2017
Коливання кульки на пружині описують рівнянням x=0,02sin(2pt+p/6). Маса кульки 100г. Обчислити максимальну потенційну енергію.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
0,79 мДж
Объяснение:
m=0.1 кг А=0,02 м (из уравнения) ω=2*π W=?
===
k=m*ω²
W=k*A²/2
W=m*A²*ω²/2=0.1*0.02²*(2*3.14)²/2=7.9*10^-4 Дж
===========================
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: sashasashaqqq
Предмет: Английский язык,
автор: куукуська94
Предмет: Русский язык,
автор: dhgvddf
Предмет: Алгебра,
автор: Marllisa
Предмет: Математика,
автор: эмка5555