Предмет: Физика, автор: Ріта7

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУСТА❗❗❗
Дано: R1=20 Ом, R2=30 Ом, R3=20 Ом, R4=25 Загальна напруга в колі 100В. Обчислити
1) загальний опір кола:
2) силу струму в кожному з резисторів,
3) спад напруги на кожному з резисторів,
4) потужність, що розсіюється на кожному з резисторів
5) загальну потушність кола​


Ріта7: ¢---R1---R2---R3----R4---¢
vasyael: значит последовательно.
Ріта7: да
vasyael: странно что нет: как дать ответ.программу поменяли, буду писать здесь
vasyael: Rзаг=20+30+20+25=95ом
vasyael: Iзаг=U/Rз=100/95=1.052а,
vasyael: Спад напруги на на R1: U1=I*R1=1.052*20=21.05В, U2=I*R2 и т.д.
vasyael: потужність Р1=U1*I1=I^2 *R1=21.05*1.052=22.16Вт, и т.д.
vasyael: загальна потужн. кола Рз=Р1+Р2+Р3+Р4
Ріта7: Спасибо

Ответы

Автор ответа: katyavagnerdigp0usq2
0

Ответ:

r1=50 а дальше не знаю простите

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: tyrninai