Предмет: Химия, автор: danymolchenko

Розклали кальцій карбонат масою 300
г. Яка  кількість речовини продуктів реакції 
утворилася?

Ответы

Автор ответа: kononovfelix
2

Дано:

m(CaCO3) = 300 г

Знайти: n(CaO)-? n(CO2)-?

Розв'язання:

300 г         х моль   у моль

CaCO3=(t) CaO + CO2↑

100 г           1 моль  1 моль

n(CaCO3) = 1 моль

M(CaCO3) = 100 г/моль

m(CaCO3) = 1*100=100 г

\frac{300}{100}=\frac{x}{1}

n(CaO) =\frac{300*1}{100} = 3 моль

\frac{300}{100}=\frac{y}{1}

n(CO2)=\frac{300*1}{100}  = 3 моль

Відповідь: n(CaO) = 3 моль n(CO2) = 3 моль

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: AndyGreen