Предмет: Математика,
автор: vladik16zayac
Купили 3 кг яблук по 2,5 грн за 1 кг і 4 кг груш. За груші заплатили на 1,5 грн менше, ніж за яблука. скільки коштує 1 кг груш? срочноооо
Ответы
Автор ответа:
5
Ответ:
2,5*3=7,5 грн заплатили за яблука
7,5-1,5=6 грн заплатили за груші
6/4=1,5 грн коштує кілограм груш
Пошаговое объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: elena62
Предмет: Русский язык,
автор: flower69
Предмет: Русский язык,
автор: eabramova2012
Предмет: Физика,
автор: veronichkashch