Предмет: Физика, автор: Setghhuujj

Через поперечний переріз нитки електролампи за 8хв пройшло 100Кл електрики. Яка сила струму в лампі?

Ответы

Автор ответа: Dima00g
0

Ответ:

Объяснение:

Сила струму — це фізична величина, яка характеризує електричний струм і дорівнює відношенню заряду, що проходить через поперечний переріз провідника за одиницю часу до цього часу

Тобто формула буде мати такий вид

I=\frac{q}{t}

q - електричний заряд 100Кл

t - час 8 минут = 480с

1 ампер = 1 кулон в секунду  

то есть, чтобы найти силу тока в амперах, нужно поделить заряд в кулонах на время в секундах

I=\frac{100}{480} =0,208A  можно округлить до 0,2А

Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: giugigtav