Предмет: Химия, автор: sonia23444

Після випалювання вапняку
утворюється негашене вапно
(кальцій оксид) і вуглекислий газ
(карбон (IV) оксид). Обчисліть
масу і кількість речовини кальцій
карбонату, яку необхідно розкласти,
щоб одержати 224 г негашеного
вапна.​

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
13

Відповідь:

CaCO3=CaO+CO2

M(CaCO3)=100г/моль

M(CaO)=56г/моль

n(CaO)=224/56=4моль

nCaCO3:nCaO=1:1

n(CaCO3)=4моль

m(CaCO3)=4*100=400г

Пояснення:


pro100enotek: Спс, тоже пишу сей час
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: Resinka55