Предмет: Математика,
автор: djfreeman47
Магазин продав 12 кг цукерок і 9 кг печива, усього на суму 639 грн. Скільки коштує 1 кг цукерок, якщо 1 кг печива коштує 23 грн?
Ответы
Автор ответа:
6
9х23=207грн
639-207=432грн
432:12=36грн
Ответ:36
639-207=432грн
432:12=36грн
Ответ:36
Автор ответа:
1
Ответ:36 получаться
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Deungo
Предмет: Русский язык,
автор: ayub65688
Предмет: Русский язык,
автор: ghjdfg
Предмет: Математика,
автор: kapiko1
Предмет: Математика,
автор: SpongeBob099