Предмет: Химия, автор: oleksandra7270

обчисліть кількість речовин кальцію карбонату ,якщо для реакції взяли кальцій масою 30 г.​

Ответы

Автор ответа: GenialdiI
3

Дано:

m(Ca)= 30г

Найти:

m(CaCO₃)

Решение:

Ca+CO₂+H₂O=CaCO₃↓+H₂

n(Ca)= 30:M(Ca)= 30:40= 0,75 моль

m(CaCO₃)= 0,75*M(CaCO₃)= 0,75*100= 75г

Ответ: m(CaCO₃)= 75г

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: rmensadirova