Предмет: Физика,
автор: ekaterinaxodak08
Тіло масою 2 кг починає подати на поверхню Землі з висоти 40 м.На якій висоті кінетична енергія тіла дорівнюватиме 200 ДЖ? ПОЖАЛУСТА СРОЧНО!!!!!
ekaterinaxodak08:
Пожалуста срочно!!!
Ответы
Автор ответа:
6
Ответ:
30м
Объяснение:
Ек0=0 (v0=0)
Еп0=mgh0
Ek1=mv²/2
Еп1=mgh
Ek0+Eп0=Ек1+Еп1
h=h0-Ek/mg=40-200/2*10=30m
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: maykanz2
Предмет: Русский язык,
автор: BalckSmile
Предмет: Русский язык,
автор: darjazhuk0
Предмет: Математика,
автор: maru89
Предмет: Математика,
автор: Мансур4ик