Предмет: Физика, автор: simkauoker

Турист за 5 год пройшов 20 км. Визначте швидкість руху туриста, вважаючи, що рух
рівномірний. Дуже швидко потрібно.. Допоможіть ​

Ответы

Автор ответа: sksejej
3
5год.=300хв.
20км=2000м.
2000÷300=6,67
Похожие вопросы