Предмет: Физика,
автор: DarinaBelogay12
СРОЧНО БЛИИИИН!!!!!!!!!!!!!!!! Даю 20 балов
Літак, що злетів, під час підйому на висоту 9 км набирає швидкість720 км/год . Порівняйте набуті літаком кінетичну й потенціальну енергії; яка з них більша і в скільки разів.
Ответы
Автор ответа:
7
Ответ: потенціальна в 4,5 рази
Объяснение:
Потенціальна енергія=mgh (мама на прискорення вільного падіння на висоту)
Кінетична енергія= mv²/2 (маса на квадрат швидкості розлілена на 2) 720км/год=200м/с
9км=9000м
Ек/Еп=mv²/2mgh=v²/2gh=40000/2*10*9000=2/9
Отже потенціальна енергія більша за кінетичну в 4,5 рази
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: mursal
Предмет: Українська мова,
автор: sashasun333
Предмет: Русский язык,
автор: vorotnevilia
Предмет: Математика,
автор: nikitagrin08
Предмет: Математика,
автор: zhvakinaav