Предмет: Физика,
автор: gfghfd28
На тіло об’ємом 120 см3, повністю занурене в рідину, діє виштовхувальна сила 0,96 Н. Якою є густина рідини? (Відповідь подайте в кг/м3. Записати лише число) *
Ответы
Автор ответа:
3
Fa=ρVg
ρ=Fa/(Vg)=0,96 Н/(120 см³*10 Н/кг)=0,96 кг/1200 см³=
960 г/1200 см³=0,8 г/см³=800 кг/м³ - это керосин.
Ответ: 800.
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: булкенова
Предмет: Русский язык,
автор: 2006love
Предмет: Английский язык,
автор: Ксюша2093
Предмет: Физика,
автор: настя29777
Предмет: Математика,
автор: mdalla2012uy