Предмет: Математика, автор: nastya10102007

за 2 2\5 кг картоплі покупець заплатив 6 грн. знайдіть ціну 1 кг картоплі

Ответы

Автор ответа: DinaTae04
1

Составим пропорцию:

2 \frac{2}{5}  -  -  - 6

1 -  -  - x

2 \frac{2}{5} x = 6

x = 6 \div 2 \frac{2}{5}

x = 6 \div  \frac{12}{5}

x = 6 \times  \frac{5}{12}

x =  \frac{30}{12}

x = 1.2

Ответ:1кг картофеля стоит 1,2грн.

Похожие вопросы