Предмет: Химия, автор: angelin27g

Яка масова частка (%) цукру в розчині, для виготовлення якого використали цукор масою 60 г і воду масою 140г?

Ответы

Автор ответа: zberovskayap43s1j
89

Масса раствора равна:

m(p-p) = m(в-ва) + m(Н₂О) = 60 + 140 = 200 г

Массовая доля вещества в растворе:

ω = [m(в-ва)/m(p-p)] * 100 = (60/200*100 = 30%


Pruvityk04: Дякую
Похожие вопросы