Предмет: Химия,
автор: Аноним
Яка маса солі міститься в розчині масою 500 г з масовою часткою солі 25 %?
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
125 грам
Объяснение:
дано: | m речовини= 500 г:100•25%= 125 грам
m розчину=500г. |
W речовини=25% |
_______________
m речовини - ?
ivanovych196:
по задачі видно, що 7 клас
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: marinamariman
Предмет: Русский язык,
автор: tomvirtus
Предмет: Алгебра,
автор: kumunzhiev
Предмет: Математика,
автор: 345139