Предмет: Химия,
автор: kokosik44
До 20% розчину масою 80г додали 35г води. Якою стала масова частка?
Ответы
Автор ответа:
3
Відповідь:
w₂(речовини)=13.91%
Пояснення:
Дано: m₁(розчину)=80 г, m(H₂O)=35 g w₁(речовини)=20%
I. Запишемо рівняння:
m₁(розчину)+m(H₂O)=m₂(розчину)
II. Запишемо формули і виконаємо обчислення:
w(E)=m(E)/m(розчину) · 100%
m(E)=w(E)*m(розчину) / 100%
m(речовини)=80*20/100=16 г
m₂(розчину)=80+35=115 г
w₂(речовини)=16/115 · 100%= 13.91%
*Поставте найкраще, будь ласка :)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: aleksandr19761
Предмет: Английский язык,
автор: Д233
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Химия,
автор: 120520162017