Предмет: Физика,
автор: mashhryl
СРОЧНО ДАЮ 30 БАЛОВ. При спалаху блискавки за 0.001 с в атмосферу виділяється 18*10 в 5 степені кДж. Обчисліть скільки часу зміг би працювати електродвигун підніального крану, використовуючи цю енергію. Напруга 360В, сила струму у двигуні 50А
Ответы
Автор ответа:
5
Ответ:
Ответ и решение на фото
Объяснение:
Приложения:

mashhryl:
СПАСИБО ОГРОМНОЕ. ЭТО ТОЧНО ПРАВИЛЬНО?
Автор ответа:
0
Дано:t₁=0.001c,Q=18*10⁵кДж,U=360В,I=50A
Знайти t₂
Розв.
Q=I²Rt.
t₂=Q/I²R.
R=U/I ⇒ R=360/50=7.2 Ом
t₂=18*10⁸/50²*7.2=32*3125=100 000=10⁵c=1666.6хв=27,7год
Відповідь:27,7 години
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Koldnik
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: андрей11062003
Предмет: История,
автор: Skillock
Предмет: Математика,
автор: akotova0881Timma22