Предмет: Химия,
автор: Аноним
ферум 3 гідроксид масою 90 г із масовою часткою домішок 30 %при взаємодії з хлоридною кислотою яка маса утвореної солі
Ответы
Автор ответа:
8
Ответ:
m(FeCl3)≈95,7г
Объяснение:
Дано:
m(Fe(OH)3)= 90г
W(домішок)=30%
Знайти:
m(солі)-?
Розв'язання
Fe(OH)3+3HCl=FeCl3+3H2O
Знайдемо масу чистого Fe(OH)3:
m(Fe(OH)3)= (90г*30%)/100=27г.
90г-27г=63г.
Знайдемо масу солі(FeCl3):
Mr(Fe(OH)3) = 107
Mr(FeCl3)= 162,5
m(FeCl3)= (63г*162,5)/107 ≈ 95,7г
Відповідь: m(FeCl3)≈95,7г
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: Зеома
Предмет: Українська мова,
автор: Алла00708
Предмет: Русский язык,
автор: ozagorskay
Предмет: Обществознание,
автор: Викaaaa