Предмет: Химия,
автор: Sshurra
Срочно!!!
До розчину кухонної солі масою 350 г. та масовою часткою розчиненої солі 10% додали ще 25 г. кухонної солі. Обчислити масову частку солі в новоутвореному розчині.
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
350:10=35
35+25=50
50:350x100=14,2857143%
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: 000nina
Предмет: Русский язык,
автор: Инеля
Предмет: Русский язык,
автор: Рэмбо2346
Предмет: Биология,
автор: adyalera25