Предмет: Химия,
автор: taniaivanenko098
Помогите пожалуйста очень нужно
Визначте об’єм водню, що утворюється в результаті
взаємодії 0,5 моль магнію з оцтовою кислотою.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
11,2 л
Объяснение:
Дано:
n(Mg)=0,5 моль
V(h2)=?
0,5 х моль
Mg + 2CH₃COOH = (CH₃COO)₂Mg + H₂↑
1 моль 1 моль
n(H2)=n(Mg)=0,5 моль
V(h2)=n*Vm=0,5*22,4=11,2 л
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: кударова
Предмет: Русский язык,
автор: кударова
Предмет: Русский язык,
автор: Lizaveta14
Предмет: Литература,
автор: AzelodakAnuyshka
Предмет: Математика,
автор: тагир9