Предмет: Физика,
автор: Igonyaiua
Промінь світла напрямлений з повітря на поверхню рідини під кутом 45˚. Кут заломлення дорівнює 30˚.
Яким буде кут заломлення, якщо промінь падає під кутом 60˚?
Ответы
Автор ответа:
6
Ответ:
Объяснение:
Дано:
α₁ = 45°
β₁ = 30⁰
α₂ = 60°
__________
β₂ - ?
Дважды запишем закон преломления света:
sin α₁ / sin β₁ = n
sin α₂ / sin β₂ = n
Приравняем:
sin α₁ / sin β₁ = sin α₂ / sin β₂
Отсюда:
sin β₂ = sin β₁·sin α₂ / sin α₁
sin β₂ = sin 30°·sin 60° / sin 45°
sin β₂ =(1/2)·(√3/2) / (√2/2) = √3 / (2·√2) ≈ 0,6124
β₂ ≈ 38°
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: kosherova1997
Предмет: Русский язык,
автор: Ksu156
Предмет: Русский язык,
автор: guv227979
Предмет: Математика,
автор: ekber333