Предмет: Физика,
автор: cernsikovamarana
Вага автомашини дорівнює 18 кН. Площа опори кожного колеса дорівнює 100 см2. Обчисліть тиск автомашини на відповідну поверхню?
ЮрВас:
А сколько колес?
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
450 кПа
Объяснение:
18 кН=18000 Н
100 см^2=0,01 м кв
s=0.01*4=0.04
p=F/s=18000/0.04=450 000 Па=450 кПа
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: alenamyr
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Ritk
Предмет: Алгебра,
автор: Dasha13love
Предмет: Химия,
автор: Denis5511
Предмет: Музыка,
автор: AloeVeraCat