Предмет: Физика,
автор: annromanuk06
Даю 30 балів.На столі стоїть мідний куб із ребром завдовжки 10 см. Який тиск він створює на стіл?
Ответы
Автор ответа:
19
Объем куба:
V = a³ = 10³ = 1000 (см³) = 10⁻³ (м³)
Вес куба:
P = mg = ρgV, где ρ = 8900 кг/м³ - плотность меди
g = 10 H/кг - ускорение своб. падения
V = 10⁻³ м³ - объем куба
Тогда:
P = 8900 · 10 · 10⁻³ = 89 (Н)
Площадь опоры куба:
S = a² = 100 (см²) = 0,01 м²
Давление куба на стол:
p = P/S = 89 : 0,01 = 8900 (Па)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: evgeniya160102
Предмет: Геометрия,
автор: Dashakit
Предмет: Математика,
автор: Ella777star
Предмет: Литература,
автор: AramcikMudrec
Предмет: Физика,
автор: lands4552