Предмет: Математика,
автор: ayyabelayaoyqtun
Задача. для дитячого садочку закупили 10 кг печива по 45.2 грн за 1 кг, 8.5 кг цукерок по 123 грн. за 1 кг і 13.3 кг вафель по 57.4 грн за 1 кг. скільки грошей витратили на всю покупку?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:1)10кг × 45.2грн= 452грн за печиво
якщо потрібно ціле чосло то в 2) буде 1046, а 3) 763,4)2261 ,а якщо не потрібно то просто переписати
2)8.5 × 123= 1045,5грн
3)13.3 × 57.4=763.42грн
4)452грн+1045.5грн+763.42грн= 2260.92грн
Пошаговое объяснение:
Сподіваюсь я понятно обяснив вам цю задачу
Відповідь. За всю продукцію заплатили 2260.92 гривень
ayyabelayaoyqtun:
кака
Автор ответа:
1
Ответ: 2260, 9 грн.
Пошаговое объяснение:
1кг печива - 45,2 грн.
1кг цукерок - 123 грн.
1кг вафель - 57,4 грн.
Составим выражение:
45,2*10+123*8,5+57,4*13.3=2260,92 грн.
или:
1. 45,2*10=452 грн. - (за 10кг печива)
2. 123*8,5=1045,5 грн. - (за 8.5 кг цукерок)
3. 57,4*13.3=763,4 грн. - (за 13.3 кг вафель)
4. 452+1045,5+763,4=2260,9 (всего грн.)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: исламбад
Предмет: Физика,
автор: deeenchik
Предмет: Геометрия,
автор: Aleksrum
Предмет: Химия,
автор: gdbhhhxnannajdkkxn