Предмет: Физика,
автор: hkurpil
На якій глибині тиск в морі дорівнює 123кПа м?
а)=110,94 м
б)=11,94 м
в)=11,094 м
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
p=pgh
h=123000/1 000*10=12,3 (м)
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: Den1892
Предмет: Русский язык,
автор: yrogozina
Предмет: Русский язык,
автор: kot33murom
Предмет: Математика,
автор: еленаплюс