Предмет: Физика,
автор: kalencukvalenti
4. Автомобіль масою 1,5 т рухається зі швидкістю 72 км/год. Визначити його
кінетичну енергію.
а) 300 кДж; б) 300 Дж; в) 600 кДж.
Ответы
Автор ответа:
13
Ответ:
А 300кдж
Объяснение:
m=1,5т=1500кг ,
v=72км/ч=72000м/3600сек=20м/сек
E=mv²/2=1500×20²/2=600000/2=300000дж=300кдж
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: 100005
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Тхорик
Предмет: Математика,
автор: Ангелина555198
Предмет: Математика,
автор: nevzorova548