Предмет: Химия,
автор: ann0stepanets
Який об’єм водню (н.у.) виділяється при взаємодії 26г Zn з Н2SO4?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 8,96 л
Дано:
m(Zn) = 26 г
V(H₂) - ?
Объяснение:
26 г х л
Zn + H₂SO₄ = ZnSO₄ + H₂
1 моль 1 моль
65 г/моль 22,4 л/моль
65 г 22,4 л
26:65 = х:22,4
х=26*22,4/65 = 8,96 л
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: вэсэлка
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Маська98
Предмет: Английский язык,
автор: Алексеевич
Предмет: Химия,
автор: valeriyakuzina