Предмет: Физика, автор: yourdream58

По провіднику проходить струм 5 А. Визначте опір провідника, якщо впродовж 20 хв виділяється кількість теплоти 10 кДж.​

Ответы

Автор ответа: DedStar
29

Ответ:

Объяснение:

Дано:

I = 5 A

t = 20 мин = 1200 c

Q = 10 кДж = 10 000 Дж

___________________

R - ?

Из закона Джоуля-Ленца:

Q = I²·R·t

Сопротивление:

R = Q / (I²·t)

R = 10 000 / (5²·1200) ≈ 0,33 Ом

Похожие вопросы