Предмет: Химия,
автор: crdp107
обчисли масу кальцій карбанату у 80 г вапняку якщо вміст домішок у цій природній суміші становить 25%
Ответы
Автор ответа:
12
Відповідь:
m(CaCO3) = 80 * 0.8 = 64 г
Пояснення:
тобто вміст CaCO3 = 80%
m(CaCO3) = m(вапняку) * w(CaCO3)
m(CaCO3) = 80 * 0.8 = 64 г
crdp107:
спасибо большое!!❤️
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: 11metrov
Предмет: Русский язык,
автор: tomrom
Предмет: Українська мова,
автор: schkola4
Предмет: Химия,
автор: liza57606
Предмет: Алгебра,
автор: Ameya