Предмет: Физика,
автор: martusyakopach7
Який тиск на дно бочки з гасом, якщо рівень гасу в цистерні 2 м. Густина гасу 800 кг/м3. g=10 Н/кг
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
h = 2 м
ρ = 800 кг/м³
____________
p - ?
p = ρ·g·h = 800·10·2 = 16 000 Па или p = 16 кПа
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: 174031
Предмет: Английский язык,
автор: babygirl45
Предмет: Английский язык,
автор: lee157
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: 13Angel13